1. Home
  2. >
  3. Karrier

Karrier

Ezt mondjuk mi magunkról:

Leidecker Tamás vagyok, a Leidecker and Partner egyik alapítója és vezetője. Nekünk célunk, küldetésünk, missziónk van (nem csak az, hogy pénzt termeljünk, vagy valamilyen díjat nyerjünk)

Hiszünk abban, hogy lehet etikusan, becsületesen és jó célokért vállalkozni.

Partnereink egyéni igényeinek megértése, a szenvedély és a szaktudás mind megközelítésünk alapvető jellemzői. Csak akkor lehetünk elégedettek, ha azok az emberek is azok, akik közös munka eredményeként létrehozott ingatlant használják, benne dolgoznak vagy ott élnek – még a megvalósításuk után sok évvel is.

Ha számodra fontos, hogy ne csak egy munkahelyed legyen, hanem valódi értéket állíts elő (ráadásul klassz csapatban, klassz környezetben, klassz hangulatban), arra igazán érdemes ügyfelek számára, akkor tetszeni fogunk Neked.

LÉGKÖR ÉS HANGULAT

Mivel nem vagyunk sokan, nálunk mindenki a csapat fontos és elválaszthatatlan része, a kollégák fejlesztik, segítik, támogatják egymást. A légkör abszolút pozitív, fejlődésre nyitott a gondolkodásunk.

Mindent összevetve egy klassz és biztos munkahelyet ajánlunk Neked! Nincs mindennap ilyen nyitott pozíciónk – szóval jelentkezz minél előbb, vagy oszd meg azokkal a lehetőséget, akiknek érdekes lehet!

Amit KÍNÁLUNK, ha Téged választunk:

  • 100% bejelentett fizetés
  • próbaidő alatt is mehetsz szabira
  • Szuper, fiatal, dinamikus csapat
  • A cég növekedéséből eredő újabb és újabb kihívások
  • Karrierlehetőség
  • Magas színvonalú munkakörülmények
  • Versenyképes fizetés
  • Kezdés: minél előbb, de ha megvan a kémia, meg fogunk várni!

FELADATOD lesz nálunk:

  • Koncepció tervek készítése Autodesk Revit, VAGY Archicad szoftverrel (amelyik Neked jobban testhez áll)
  • Engedélyezési eljárások menedzselése
  • Kiviteli tervek készítése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, az egyes érintett hatóságokkal, önkormányzatokkal

ELVÁRÁSOK

  • Okleveles építészmérnök végzettség,
  • Tervezésben szerzett tapasztalat,
  • Autodesk Revit, VAGY Archicad magasfokú ismerete
  • Csapatjátékos attitűd, emellett képesség az önálló munkavégzésre
  • Eredmény- és minőségközpontúság
  • Nagyfokú precizitás

ELŐNYT JELENT:

  • Tervezői jogosultság

  • 100% Home office
  • Kiemelkedő fizetés, béren kívüli juttatások

  • műszaki és tervezési koncepció kialakításában, tervezési program összeállításában való részvétel
  • statikai és csomóponti számítások elvégzése
  • elemtervek és anyagjegyzékek elkészítése, kivitelezési és engedélyezési dokumentációk összeállítása
  • tervezői művezetésben és változáskezelésben történő részvétel

ELVÁRÁSOK

  • ‘T’ tartószerkezeti tervezői jogosultság
  • Tervezésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk, ha Te leszel a csapatunk tagja:

  • Home office
  • Stabil hátterű, jó hírű vállalat, hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Béren kívüli juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség (tréningek, konferenciák)
  • Kiemelt jelentőségű beruházásokban való részvétel
  • Céges autó, laptop, mobiltelefon
  • Céges programok

Feladatok, amiket biztosan rád bízunk:

  • Projekt menedzseri és – opcionálisan – műszaki ellenőri feladatok önálló elvégzése
  • Átadás-átvételek lebonyolítása
  • Sok színű feladataid között biztosan egyeztetned kell a megrendelővel, tervezőkkel és kivitelezővel is

Ami elengedhetetlen, hogy a csapatunk tagja légy:

  • Építészmérnök vagy építőmérnök végzettség
  • Magasépítészeti kivitelezői vagy lebonyolítói szakmai tapasztalat
  • Pontos, gyors, önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség

Előny, de nem elvárás:

  • Műszaki ellenőr jogosultság
  • Angol és/vagy német nyelvtudás

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII.-ben van az irodánk,
  • Országos projektek függvényében

Szerződés típusa:

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Műszaki ellenőr
  • Mérnök
  • Építészmérnök